E5X184182Y01
E5X184182Y01 Eaton - Electronics Division
eaton-e5x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1388-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 5032 18.432MHZ 18PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 18.4 MHz
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E5X184182Y01 Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 5032 18.432MHZ 18PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 18.4 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E5X184182Y01 E5X184182Y01 Hersteller : Eaton Electronics eaton-e5x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1388-en.pdf Resonators 18.432 MHZ 18PF
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
E5X184182Y01 E5X184182Y01 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-e5x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1388-en.pdf Description: CRYSTAL 5032 18.432MHZ 18PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 18.4 MHz