Produkte > EATON ELECTRONICS > E5X200202X01
E5X200202X01
E5X200202X01 Eaton Electronics
eaton-e5x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1388-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Resonators 20 MHZ 20PF 20PPM
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E5X200202X01 Eaton Electronics
Description: CRYSTAL 5032 20MHZ 20PF 20PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E5X200202X01 E5X200202X01 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-e5x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1388-en.pdf Description: CRYSTAL 5032 20MHZ 20PF 20PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 20 MHz
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
E5X200202X01 E5X200202X01 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-e5x-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1388-en.pdf Resonators 20 MHZ 20PF 20PPM
auf Bestellung 180 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 20 MHz