Produkte > CHEMI-CON > E80D630VNN332AQ50T
E80D630VNN332AQ50T
E80D630VNN332AQ50T Chemi-Con
E80D630VNN332AQ50T.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 63V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 41mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.9 A @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E80D630VNN332AQ50T Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3300UF 63V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 41mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.9 A @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote E80D630VNN332AQ50T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E80D630VNN332AQ50T E80D630VNN332AQ50T Hersteller : United Chemi-Con E80D630VNN332AQ50T.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 63 Volt