E9X500044ZA1
E9X500044ZA1 Eaton - Electronics Division
eaton-e9xa-automotive-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1391-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 2016 50MHZ 04PF 30PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 50 MHz
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E9X500044ZA1 Eaton - Electronics Division
Description: CRYSTAL 2016 50MHZ 04PF 30PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 4pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 50 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E9X500044ZA1 E9X500044ZA1 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-e9xa-automotive-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1391-en.pdf Resonators 50 MHZ 04PF 30PPM
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
E9X500044ZA1 E9X500044ZA1 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-e9xa-automotive-crystal-resonator-mhz-data-sheet-elx1391-en.pdf Description: CRYSTAL 2016 50MHZ 04PF 30PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 50 MHz