Produkte > BOYD CORPORATION > EA-230-H125-T710
EA-230-H125-T710
EA-230-H125-T710 Boyd Corporation
aavid-clip-attach-bga.pdf
Hersteller: Boyd Corporation
Heat Sink Passive BGA Straight Clip 48.5°C/W Black Anodized
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA-230-H125-T710 Boyd Corporation
Description: STD,EA-230-H125-T710, CLIP ATTAC, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.906" (23.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.906" (23.00mm), Package Cooled: BGA, FPGA, Attachment Method: Clip, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 17.90°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 48.50°C/W, Fin Height: 0.492" (12.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote EA-230-H125-T710
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EA-230-H125-T710 Hersteller : Boyd Laconia, LLC Description: STD,EA-230-H125-T710, CLIP ATTAC
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.906" (23.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.906" (23.00mm)
Package Cooled: BGA, FPGA
Attachment Method: Clip
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 17.90°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 48.50°C/W
Fin Height: 0.492" (12.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Produkt ist nicht verfügbar
EA-230-H125-T710 EA-230-H125-T710 Hersteller : Aavid aavid_clip_attach_bga-3043744.pdf Heat Sinks Clip Attach, 23x23mm BGA Size, 12.5mm Heat Sink Height, T710 TIM