Produkte > ALPS ELECTRIC > EC12E1220407
EC12E1220407
EC12E1220407 ALPS Electric
ec12e.pdf
Hersteller: ALPS Electric
auf Bestellung 2325 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC12E1220407 ALPS Electric
Description: ENCODER INCREM QUAD VERT PC PIN, Packaging: Tray, Output Type: Quadrature (Incremental), Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Encoder Type: Incremental, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 12, Actuator Type: 12mm Dia Flatted End, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 30K.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EC12E1220407 EC12E1220407 Hersteller : Alps Alpine product_catalog_ec_02_ec12e_en_83b4ff2fe9.pdf Encoders 12mm 12 RES 12 DTENT 15mm Operating sect
auf Bestellung 2330 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
Mindestbestellmenge: 57
Mindestbestellmenge: 49
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Pulses per Revolution: 12
Actuator Type: 12mm Dia Flatted End