Produkte > ALPS ALPINE > EC28A1560501
EC28A1560501
EC28A1560501 Alps Alpine
EC28A1560501
Hersteller: Alps Alpine
Description: RING TYP ENCODERS
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 15
Actuator Type: 28mm Open Center
Built in Switch: No
Rotational Life (Cycles Min): 50k
auf Bestellung 401 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC28A1560501 Alps Alpine
Description: RING TYP ENCODERS, Packaging: Tray, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 15, Actuator Type: 28mm Open Center, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 50k.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
auf Bestellung 420 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
EC28A1560501 EC28A1560501 Hersteller : Alps Alpine ec28a-1915164.pdf Encoders 15Pulses / 30Detent / 20mNm / 25mm (Long shaft)