Produkte > ALPS ALPINE > EC28A1850402
EC28A1850402
EC28A1850402 Alps Alpine
EC28A1850402
Hersteller: Alps Alpine
Description: RING TYP ENCODERS
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 18
Actuator Type: 28mm Open Center
Built in Switch: No
Rotational Life (Cycles Min): 50k
auf Bestellung 269 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC28A1850402 Alps Alpine
Description: RING TYP ENCODERS, Packaging: Tray, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 18, Actuator Type: 28mm Open Center, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 50k.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EC28A1850402 EC28A1850402 Hersteller : Alps Alpine alps-s-a0002894152-1.pdf Encoders 18Pulses / 18Detent / 12mNm / 15mm