Produkte > ALPS ALPINE > EC28C1540403
EC28C1540403
EC28C1540403 Alps Alpine
EC28C1540403
Hersteller: Alps Alpine
Description: RING TYP ENCODERS
Packaging: Tray
Mounting Type: PCB, Through Hole
Orientation: Vertical
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 5V
Detent: Yes
Pulses per Revolution: 15
Actuator Type: 28mm Open Center
Built in Switch: No
Rotational Life (Cycles Min): 50k
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC28C1540403 Alps Alpine
Description: RING TYP ENCODERS, Packaging: Tray, Mounting Type: PCB, Through Hole, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 5V, Detent: Yes, Pulses per Revolution: 15, Actuator Type: 28mm Open Center, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 50k.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EC28C1540403 EC28C1540403 Hersteller : Alps Alpine EC28C1540403 Encoders 15Pulses / 30Detent / 16mNm (After Reflow) / 15mm / Reflow