ECE-A1AN470UB
ECE-A1AN470UB Panasonic Electronic Components
ECEA1AN470UB
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 153 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECE-A1AN470UB Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 153 mA @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECE-A1AN470UB ECE-A1AN470UB Hersteller : Panasonic aba0000c1053.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 90mA 2000h 85°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 4440 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 892
ECE-A1AN470UB ECE-A1AN470UB Hersteller : Panasonic ECEA1AN470UB Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 47uF SU BI-POL
Mindestbestellmenge: 7
Mindestbestellmenge: 301
ECE-A1AN470UB ECE-A1AN470UB Hersteller : Panasonic Electronic Components ECEA1AN470UB Description: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 31