ECE-A1CKS220I
ECE-A1CKS220I Panasonic Electronic Components
KS-A_Series_DS.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 39 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECE-A1CKS220I Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 39 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECE-A1CKS220I ECE-A1CKS220I Hersteller : Panasonic KS-A_Series_DS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 22uF POLARIZED
auf Bestellung 4353 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
ECE-A1CKS220I ECE-A1CKS220I Hersteller : Panasonic Electronic Components KS-A_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V