Produkte > PANASONIC > ECE-A1HKA3R3B
ECE-A1HKA3R3B
ECE-A1HKA3R3B Panasonic
ABA0000C1050-947578.pdf
Hersteller: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 3.3uF 20%
auf Bestellung 7236 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECE-A1HKA3R3B Panasonic
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 18 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 30.6 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote ECE-A1HKA3R3B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECE-A1HKA3R3B ECE-A1HKA3R3B Hersteller : Panasonic Electronic Components KA_Series_Type_A.pdf Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 18 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 30.6 mA @ 10 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V