Produkte > L-COM > ECF504-120AAS
ECF504-120AAS
ECF504-120AAS L-com
ECF504-120AAS_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120""
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECF504-120AAS L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120"", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECF504-120AAS ECF504-120AAS Hersteller : L-Com ECF504_120AAS_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120""