Produkte > L-COM > ECF504-12BAL
ECF504-12BAL
ECF504-12BAL L-com
ECF504-12BAL_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: USB B-F PNL MNT/A LTCH-M 12""
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 1.00' (304.8mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: B Female to A Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECF504-12BAL L-com
Description: USB B-F PNL MNT/A LTCH-M 12"", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 1.00' (304.8mm), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: B Female to A Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECF504-12BAL ECF504-12BAL Hersteller : L-Com ECF504-12BAL_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB B-F PNL MNT/A LTCH-M 12""