Produkte > L-COM > ECF504-24AAL
ECF504-24AAL
ECF504-24AAL L-Com
ECF504_12AAL_2D.pdf
Hersteller: L-Com
USB Cables / IEEE 1394 Cables USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 24""
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECF504-24AAL L-Com
Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 24"", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECF504-24AAL ECF504-24AAL Hersteller : L-com ECF504-24AAL_2D.pdf Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 24""
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG