Produkte > L-COM > ECF504-30-075AAS
ECF504-30-075AAS
ECF504-30-075AAS L-com
ECF504-30-075AAS_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: USB 3.0 A-F PNL/A-M 0.75MTR
Features: Extension Cable
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 2.46' (750.0mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Transfer Rate: 4.8Gbps
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECF504-30-075AAS L-com
Description: USB 3.0 A-F PNL/A-M 0.75MTR, Features: Extension Cable, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 2.46' (750.0mm), Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed), Transfer Rate: 4.8Gbps.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECF504-30-075AAS ECF504-30-075AAS Hersteller : L-Com ECF504_30_03AAS_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB 3.0 A-F PNL/A-M 0.75MTR