Produkte > PANASONIC > ECJ3YB1E106M
ECJ3YB1E106M PANASONIC
Hersteller: PANASONIC
05+NOP
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECJ3YB1E106M PANASONIC
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF.
Weitere Produktangebote ECJ3YB1E106M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECJ-3YB1E106M Hersteller : Panasonic Electronic Components ecj_panasonic.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, Uном, В = 25, ТКЄ = X5R, Точн., % = 20, Габ. розм., мм = 3,2 x 1,6, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = ECJ, Типорозм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
Anzahl je Verpackung: 2000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
ECJ-3YB1E106M ECJ-3YB1E106M Hersteller : Panasonic Industry ECJ%28HighCapacitance%29.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF