ECJ-3YC2D471J Panasonic Electronic Components
ecj_panasonic.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Конденсатор керамічний smd, С = 470 пФ, Uном, В = 200, ТКЄ = C0G, NP0, Точн., % = 5, Габ. розм., мм = 3,2 x 1,6, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = ECJ, Типорозм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
Anzahl je Verpackung: 2000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECJ-3YC2D471J Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 470 pF.
Weitere Produktangebote ECJ-3YC2D471J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECJ-3YC2D471J ECJ-3YC2D471J Hersteller : Panasonic Industry ECJ_100V%2C200V.pdf Description: CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 470 pF