ECMS1V0704-102-R
ECMS1V0704-102-R Eaton - Electronics Division
eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1.02 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMS1V0704-102-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1.02 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMS1V0704-102-R ECMS1V0704-102-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMS1V0704-102-R, 1000 ?, 3.0 A, 125 V, SMT
auf Bestellung 1937 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ECMS1V0704-102-R ECMS1V0704-102-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf Description: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3A
Part Status: Active