Produkte > EATON ELECTRONICS > ECMS1V0704-272-R
ECMS1V0704-272-R
ECMS1V0704-272-R Eaton Electronics
eaton_ecms1V0704_surface_mount_common_mode_choke_d-3043562.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters ECMS1V0704-272-R, 2700 ?, 1.0 A, 125 V, SMT
auf Bestellung 1465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMS1V0704-272-R Eaton Electronics
Description: CMC 1A 2LN 2.7K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm, Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMS1V0704-272-R ECMS1V0704-272-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_ecms1V0704_surface_mount_common_mode_choke_d-3043562.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMS1V0704-272-R, 2700 ?, 1.0 A, 125 V, SMT
auf Bestellung 3226 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ECMS1V0704-272-R ECMS1V0704-272-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf Description: CMC 1A 2LN 2.7K OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm
Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 100 MHz
Mindestbestellmenge: 11
ECMS1V0704-272-R ECMS1V0704-272-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMS1V0704-272-R, 2700 ?, 1.0 A, 125 V, SMT
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 1A