Produkte > EATON ELECTRONICS > ECMS1V0704-451-R
ECMS1V0704-451-R
ECMS1V0704-451-R Eaton Electronics
eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters ECMS1V0704-451-R, 450 ?, 5.0 A, 125 V, SMT
auf Bestellung 1550 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMS1V0704-451-R Eaton Electronics
Description: CMC 5A 2LN 450 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 450 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMS1V0704-451-R ECMS1V0704-451-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecms1V0704-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1112-en.pdf Description: CMC 5A 2LN 450 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 450 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 1836 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active