ECMS1V1306-701-R
ECMS1V1306-701-R Eaton - Electronics Division
eaton-ecms1v1306-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1114-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm
Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMS1V1306-701-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 8A 2LN 700 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.252" (6.40mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 6mOhm, Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMS1V1306-701-R ECMS1V1306-701-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-ecms1v1306-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1114-en.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMS1V1306-701-R, 700 ?, 8.0 A, 125 V, SMT
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 94-98 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ECMS1V1306-701-R ECMS1V1306-701-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecms1v1306-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1114-en.pdf Description: CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 8A