Produkte > PANASONIC > ECQ-E2184KB3
ECQ-E2184KB3
ECQ-E2184KB3 Panasonic
ABD0000C180.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 250VDC 0.18uF 10% MPET L/S=5mm
auf Bestellung 1388 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-E2184KB3 Panasonic
Description: CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm), Capacitance: 0.18 µF, Size / Dimension: 0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-E2184KB3 Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C180.pdf Description: CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm)
Capacitance: 0.18 µF
Size / Dimension: 0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm)
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 0.18 µF