ECQ-E4103JFB Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP METALIZED PF .01UF 400V 5%
Packaging: Bulk
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-E4103JFB Panasonic Electronic Components
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyimide; ECQE; 0.01uF; 400VDC; 10.3x4.3x12.4mm; THT, Type of capacitor: polyimide, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 400V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: ECQE, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 10.3x4.3x12.4mm, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -40...105°C.
Weitere Produktangebote ECQ-E4103JFB
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ECQ-E4103JFB | Hersteller : Panasonic |
Film Capacitors 400VDC 0.01uF 5% MPET L/S=7.5mm |
Produkt ist nicht verfügbar |