ECQ-E4103JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE4103JFB+8+WW
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP METALIZED PF .01UF 400V 5%
Packaging: Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-E4103JFB Panasonic Electronic Components
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyimide; ECQE; 0.01uF; 400VDC; 10.3x4.3x12.4mm; THT, Type of capacitor: polyimide, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 400V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: ECQE, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 10.3x4.3x12.4mm, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -40...105°C.
Weitere Produktangebote ECQ-E4103JFB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-E4103JFB ECQ-E4103JFB Hersteller : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 400VDC 0.01uF 5% MPET L/S=7.5mm
Produkt ist nicht verfügbar
ECQE4103JFB Hersteller : PANASONIC Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyimide; ECQE; 0.01uF; 400VDC; 10.3x4.3x12.4mm; THT
Type of capacitor: polyimide
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 400V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: ECQE
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 10.3x4.3x12.4mm
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...105°C