Produkte > PANASONIC > ECQ-E4223KFB
ECQ-E4223KFB
ECQ-E4223KFB Panasonic
ECQE4223KFB
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 400VDC 0.022uF 10% MPET L/S=7.5mm
auf Bestellung 2124 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-E4223KFB Panasonic
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.508" (12.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-E4223KFB Hersteller : Panasonic Electronic Components ECQE4223KFB Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.508" (12.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm)