Produkte > PANASONIC > ECQ-UAAF335M
ECQ-UAAF335M
ECQ-UAAF335M Panasonic
abd0000c249.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Film Suppression X2 3.3uF 275VAC PP 20% (31 X 19 X 29mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-UAAF335M Panasonic
Description: CAP FILM 3.3UF 20% 275VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm).
Weitere Produktangebote ECQ-UAAF335M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-UAAF335M ECQ-UAAF335M Hersteller : Panasonic abd0000c249.pdf Cap Film Suppression X2 3.3uF 275VAC PP 20% (31 X 19 X 29mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
ECQ-UAAF335M ECQ-UAAF335M Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C249.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 20% 275VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm)
ECQ-UAAF335M ECQ-UAAF335M Hersteller : Panasonic ABD0000C249-1147044.pdf Safety Capacitors 3.3uF 275VAC 20% MPP LS=27.5mm ST