Produkte > ECS > ECS-100AX-018
ECS-100AX-018
ECS-100AX-018
ecs-100x.pdf
Hersteller: ECS
Oscillator XO 1.8432MHz ±100ppm TTL 55% 5V 4-Pin Thru-Hole Tube
auf Bestellung 463 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 57
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECS-100AX-018 ECS
Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ TTL TH, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: TTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 15mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Frequency: 1.8432 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECS-100AX-018 ECS-100AX-018 Hersteller : ECS ecs-100x.pdf Oscillator XO 1.8432MHz ±100ppm TTL 55% 5V 4-Pin Thru-Hole Tube
auf Bestellung 463 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 57
ECS-100AX-018 ECS-100AX-018 Hersteller : ECS ecs_100x.pdf Standard Clock Oscillators DIP-14 5V 1.8432MHz
auf Bestellung 1322 Stücke:
ECS-100AX-018 ECS-100AX-018 Hersteller : ECS Inc. ecs-100x.pdf Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ TTL TH
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: TTL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 15mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Frequency: 1.8432 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 322 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
ECS-100AX-018
Produktcode: 213543
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
ecs-100x.pdf Verschiedene Bauteile > Verschiedene Bauteile 1
Produkt ist nicht verfügbar