Produkte > PANASONIC > ECW-F2104HAQ
ECW-F2104HAQ
ECW-F2104HAQ Panasonic
film_ecwfa_e.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.10uF 250VDC 3% MPP L/S=10mm
auf Bestellung 676 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2104HAQ Panasonic
Description: CAP FILM 0.1UF 3% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.614" (15.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2104HAQ ECW-F2104HAQ Hersteller : Panasonic Electronic Components film_ecwfa_e.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 3% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.614" (15.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)