Produkte > PANASONIC > ECW-F2W105KA
ECW-F2W105KA
ECW-F2W105KA Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 1.0uF 450VDC 10% MPP L/S=15mm
auf Bestellung 586 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2W105KA Panasonic
Description: CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.555" (14.10mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.713" L x 0.366" W (18.10mm x 9.30mm).
Weitere Produktangebote ECW-F2W105KA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2W105KA Hersteller : Panasonic Electronic Components ECWF%28A%29.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.555" (14.10mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.713" L x 0.366" W (18.10mm x 9.30mm)
Produkt ist nicht verfügbar
ECWF2W105KA ECWF2W105KA Hersteller : PANASONIC ECWF2105JA.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWF; 1uF; 450VDC; 18.1x9.3x12.6mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Mounting: THT
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: 18.1x9.3x12.6mm
Terminal pitch: 15mm
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -40...105°C