Produkte > PANASONIC > ECW-FE2J154JA
ECW-FE2J154JA
ECW-FE2J154JA Panasonic
panasonic_06262019_Capacitor Film Leaded (ECW-F(E) Series) 031319.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.15uF 630VDC 5% MPP L/S=15mm
auf Bestellung 985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2J154JA Panasonic
Description: CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2J154JA ECW-FE2J154JA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
auf Bestellung 996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
ECW-FE2J154JA ECW-FE2J154JA Hersteller : Panasonic abd0000c202.pdf Cap Film 0.15uF 630V PP 5% (17.5 X 6 X 11.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Ammo
auf Bestellung 328 Stücke: