Produkte > PANASONIC > ECW-FE2W224JA
ECW-FE2W224JA
ECW-FE2W224JA Panasonic
abd0000c202.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Film 0.22uF 450V PP 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C Ammo
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 438
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2W224JA Panasonic
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2W224JA ECW-FE2W224JA Hersteller : Panasonic abd0000c202.pdf Cap Film 0.22uF 450V PP 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C Ammo
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 438
ECW-FE2W224JA ECW-FE2W224JA Hersteller : Panasonic ABD0000C202-947675.pdf Film Capacitors 0.22uF 450VDC 5% MPP L/S=10mm
auf Bestellung 1662 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ECW-FE2W224JA ECW-FE2W224JA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
auf Bestellung 900 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14