Produkte > PANASONIC > ECW-FJ80395J
ECW-FJ80395J
ECW-FJ80395J Panasonic
astind359543.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Film 3.9uF 800V PP 5%( 31.5 X 13.5 X 28.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0097 Ohm 110°C
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 73
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FJ80395J Panasonic
Description: CAP FILM 3.9UF 800VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.142" (29.00mm), Capacitance: 3.9 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.7 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FJ80395J ECW-FJ80395J Hersteller : Panasonic astind359543.pdf Cap Film 3.9uF 800V PP 5%( 31.5 X 13.5 X 28.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0097 Ohm 110°C
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 73
ECW-FJ80395J ECW-FJ80395J Hersteller : Panasonic Panasonic_Capacitor_Film_Leaded_ECW-FJ_Series_042325.pdf Film Capacitors 800VDC, 3.9uF, +-5%, LS=27.5mm, Bulk Straight lead, AEC-Q200
ECW-FJ80395J ECW-FJ80395J Hersteller : Panasonic Electronic Components 256952 Description: CAP FILM 3.9UF 800VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.142" (29.00mm)
Capacitance: 3.9 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.7 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm)
Mindestbestellmenge: 5