ECW-H6104HCC
ECW-H6104HCC Panasonic Electronic Components
ABD0000C247.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 223V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.815" L x 0.339" W (20.70mm x 8.60mm)
auf Bestellung 1050 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H6104HCC Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.1UF 3% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 223V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.815" L x 0.339" W (20.70mm x 8.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H6104HCC ECW-H6104HCC Hersteller : Panasonic ABD0000C247-1131614.pdf Film Capacitors 630VDC 0.1uF 3% MPP L/S=17.5mm