Produkte > PANASONIC > ECW-H8302RJV
ECW-H8302RJV
ECW-H8302RJV Panasonic
abd0000c186.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Film 0.003uF 800V PP 5%( 18 X 7.5 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
auf Bestellung 448 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8302RJV Panasonic
Description: CAP FILM 3000PF 5% 800VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 3000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8302RJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8302RJV ECW-H8302RJV Hersteller : Panasonic Panasonic_080420_ECWH-1889737.pdf Film Capacitors 0.003uF 800VDC 5% MPP L/S=7.5mm
auf Bestellung 1033 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ECW-H8302RJV ECW-H8302RJV Hersteller : Panasonic abd0000c186.pdf Cap Film 0.003uF 800V PP 5%( 18 X 7.5 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
ECW-H8302RJV ECW-H8302RJV Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: CAP FILM 3000PF 5% 800VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 3000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)