Produkte > PANASONIC > ECW-HC3F103JQ
ECW-HC3F103JQ
ECW-HC3F103JQ Panasonic
abd0000c247.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Film 0.01uF 3000V PP 5% (25.8 X 8.2 X 16.1mm) Radial 23mm 85°C Bag
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-HC3F103JQ Panasonic
Description: CAP FILM 10000PF 5% 3KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 3000V (3kV), Height - Seated (Max): 0.909" (23.10mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 1.012" L x 0.323" W (25.70mm x 8.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-HC3F103JQ ECW-HC3F103JQ Hersteller : Panasonic abd0000c247.pdf Cap Film 0.01uF 3000V PP 5% (25.8 X 8.2 X 16.1mm) Radial 23mm 85°C Bag
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
ECW-HC3F103JQ Hersteller : Panasonic Electronic Components ECWHC3F103JQ Description: CAP FILM 10000PF 5% 3KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 3000V (3kV)
Height - Seated (Max): 0.909" (23.10mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 1.012" L x 0.323" W (25.70mm x 8.20mm)
auf Bestellung 950 Stücke:
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produkt ist nicht verfügbar
ECW-HC3F103JQ ECW-HC3F103JQ Hersteller : Panasonic ECWHC3F103JQ Film Capacitors 3.0kVs 0.01uF 5% MPP L/S=23mm