Produkte > PANASONIC > ECW-FE2J334KA
ECW-FE2J334KA
ECW-FE2J334KA Panasonic
ABD0000C202-947675.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.33uF 630VDC 10% MPP L/S=15mm
auf Bestellung 425 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2J334KA Panasonic
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2J334KA ECW-FE2J334KA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
ECWFE2J334KA Hersteller : PANASONIC ECWFE2W105J.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; ECWFE; 330nF; 630VDC; 17.5x14.5x8.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: ECWFE
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 630V DC
Body dimensions: 17.5x14.5x8.5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 15mm
Operating temperature: -40...105°C