Produkte > EDATEC > ED-LENS-M12-230220-08
ED-LENS-M12-230220-08
ED-LENS-M12-230220-08 EDATEC
ED-LENS-M12-230220-08-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: 8MP 2.2MM ULTRA WIDE ANGEL LENS
Packaging: Box
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 22.0mm Dia
Length: 21.0mm
Type: Wide Angle
Accessory Type: Lens
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Utilized IC / Part: Raspberry Pi
Field of View: 82° x 112°
Working Distance: 300mm
Focal Length: 2.2mm
Focal Ratio: F1.8
Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3"
TV Distortion: -4.96%
Filter Size: M12 x P0.5
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-LENS-M12-230220-08 EDATEC
Description: 8MP 2.2MM ULTRA WIDE ANGEL LENS, Packaging: Box, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 22.0mm Dia, Length: 21.0mm, Type: Wide Angle, Accessory Type: Lens, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Utilized IC / Part: Raspberry Pi, Field of View: 82° x 112°, Working Distance: 300mm, Focal Length: 2.2mm, Focal Ratio: F1.8, Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3", TV Distortion: -4.96%, Filter Size: M12 x P0.5.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ED-LENS-M12-230220-08 ED-LENS-M12-230220-08 Hersteller : EDATEC EDATEC_12-19-2024_ED-LENS-M12-230220-08 Datasheet.pdf Camera Lenses 8MP 2.2mm Ultra Wide Angel Lens