EDS105Z3R6V
EDS105Z3R6V Cornell Dubilier Knowles
EDS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 1F -20% +80% 3.6V T/H
Packaging: Tray
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Axial, Can - Vertical
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 3.6 V
auf Bestellung 6183 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDS105Z3R6V Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 1F -20% +80% 3.6V T/H, Packaging: Tray, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Axial, Can - Vertical, Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 3.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDS105Z3R6V EDS105Z3R6V Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 1F 3.6V 85C