Produkte > SUNON > EE50101S1-1000U-999
EE50101S1-1000U-999 Sunon
(D05063500G-00)-1.pdf
Hersteller: Sunon
EE50101S1-1000U-999
auf Bestellung 1790 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EE50101S1-1000U-999 Sunon
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 50x50x10mm; 21.97m3/h; 30.7dBA; slide; 26AWG, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 4.5...13.8V DC, Fan dimensions: 50x50x10mm, Power consumption: 1.58W, Current rating: 90mA, Fan efficiency: 21.97m3/h, Noise level: 30.7dBA, Kind of Bearing: slide, Rotational rate/speed: 5700rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Lead length: 0.295m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 3.56mm H2O, Wire size: 26AWG, Current and power consumption tolerance: ±15%.
Weitere Produktangebote EE50101S1-1000U-999
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EE50101S1-1000U-999
Produktcode: 212881
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
(D05063500G-00)-1.pdf Verschiedene Bauteile > Verschiedene Bauteile 1
Produkt ist nicht verfügbar
EE50101S1-1000U-999 Hersteller : Sunon Fan (D05063500G-00)-1.pdf Вентилятор: DC: осьовий: 12ВDC; 50x50x10мм: 21,97м3/г: 30,7дБА Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
EE50101S1-1000U-999 Hersteller : Sunon Fans (D05063500G-00)-1.pdf Description: FAN AXIAL
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.7dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1.08 W
EE50101S1-1000U-999 EE50101S1-1000U-999 Hersteller : Sunon EE50101S1_1000U_999_D05063500G_00_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 12VDC, Sleeve Bearing, Lead Wires, 201706-MP
EE50101S1-1000U-999 EE50101S1-1000U-999 Hersteller : SUNON EE50101S1-999-A.pdf Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 50x50x10mm; 21.97m3/h; 30.7dBA; slide; 26AWG
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 4.5...13.8V DC
Fan dimensions: 50x50x10mm
Power consumption: 1.58W
Current rating: 90mA
Fan efficiency: 21.97m3/h
Noise level: 30.7dBA
Kind of Bearing: slide
Rotational rate/speed: 5700rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x2
Lead length: 0.295m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 3.56mm H2O
Wire size: 26AWG
Current and power consumption tolerance: ±15%