EEC-F5R5U105 Panasonic Electronic Components
EEC-F5R5U105_Panasonic.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Іоністор вивідний, С = 1 Ф, Uном, В = 5,5, Rвн = 30 Ом, В-нь між вив., мм = 5, Габ. розм., мм = 21,5 х 8,0, Тексп, °С -25...+70, Термін експл., г @ T,°C = 1000 @ 70,... Група товару: Конденсатори Корпус: 21.5x8.0mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
verfügbar 15 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEC-F5R5U105 Panasonic Electronic Components
Description: CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote EEC-F5R5U105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEC-F5R5U105 EEC-F5R5U105 Hersteller : Panasonic Industry NF_Series_Rev_Jan_2016.pdf Description: CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 5.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
EEC-F5R5U105 EEC-F5R5U105 Hersteller : Panasonic NF_Series_Rev_Jan_2016.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 1F 5.5V