Produkte > PANASONIC > EEE-FPA122UAL
EEE-FPA122UAL
EEE-FPA122UAL Panasonic
19798_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1200uF 10V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 421
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEE-FPA122UAL Panasonic
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 595 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEE-FPA122UAL EEE-FPA122UAL Hersteller : Panasonic 19798_fileversion.pdf Cap Aluminum Lytic 1200uF 10V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 340
EEE-FPA122UAL EEE-FPA122UAL Hersteller : Panasonic Electronic Components 19633 Description: CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 595 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 2106 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
Produkt ist nicht verfügbar
EEE-FPA122UAL EEE-FPA122UAL Hersteller : Panasonic panasonic_05052020_Capacitor Lytic SMD Halogen Free (EEE-FP Hi Temp Reflow).pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10VDC 1200uF 20% 10x10mm AEC-Q200