Produkte > PANASONIC > EEF-CX0D331XR
EEF-CX0D331XR
EEF-CX0D331XR Panasonic
abe0000c49.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 330uF 2VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.012 Ohm 5.6A 2000h 105°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEF-CX0D331XR Panasonic
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2 V, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EEF-CX0D331XR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEF-CX0D331XR EEF-CX0D331XR Hersteller : Panasonic abe0000c49.pdf Cap Aluminum Polymer 330uF 2VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.012 Ohm 5.6A 2000h 105°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
EEF-CX0D331XR EEF-CX0D331XR Hersteller : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2 V
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
EEF-CX0D331XR EEF-CX0D331XR Hersteller : Panasonic ABE0000C49-947552.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 2volts