Produkte > PANASONIC > EEH-ZA1V101P
EEH-ZA1V101P
EEH-ZA1V101P Panasonic
aba0000c1221.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 35VDC 20%( 8 X 10.2mm) SMD 0.027 Ohm 2.3A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEH-ZA1V101P Panasonic
Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 345 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.3 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEH-ZA1V101P EEH-ZA1V101P Hersteller : Panasonic Electronic Components 34 Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 345 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 261 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
EEH-ZA1V101P EEH-ZA1V101P Hersteller : Panasonic ABA0000C1221-1280637.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 35VDC 100uF 20% AEC-Q200
auf Bestellung 1013 Stücke:
EEH-ZA1V101P EEH-ZA1V101P Hersteller : Panasonic aba0000c1221.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 35VDC 20%( 8 X 10.2mm) SMD 0.027 Ohm 2.3A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V