Produkte > PANASONIC > EEH-ZA1V330V
EEH-ZA1V330V
EEH-ZA1V330V Panasonic
43
Hersteller: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 35VDC 33uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
auf Bestellung 881 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEH-ZA1V330V Panasonic
Description: CAP ALUM HYB 33UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EEH-ZA1V330V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEH-ZA1V330V EEH-ZA1V330V Hersteller : Panasonic Electronic Components 43 Description: CAP ALUM HYB 33UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V