Produkte > PANASONIC > EEHZC1K220V
EEHZC1K220V
EEHZC1K220V PANASONIC
ABA0000C1234.pdf
Hersteller: PANASONIC
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 22uF; 80VDC; 1.05A; SMD; ESR: 45mΩ; ZC
Type of capacitor: hybrid
Manufacturer series: ZC
Capacitors features: high temperature reflow; long life; vibration-proof
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 22µF
Height: 10.2mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.2mm
ESR value: 45mΩ
Operating current: 1.05A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 80V DC
Conform to the norm: AEC-Q200
Service life: 4000h
Mounting: SMD
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEHZC1K220V PANASONIC
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10.2mm; 22uF; 80VDC; 1.05A; SMD; ESR: 45mΩ; ZC, Type of capacitor: hybrid, Manufacturer series: ZC, Capacitors features: high temperature reflow; long life; vibration-proof, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 22µF, Height: 10.2mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.2mm, ESR value: 45mΩ, Operating current: 1.05A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 80V DC, Conform to the norm: AEC-Q200, Service life: 4000h, Mounting: SMD.
Weitere Produktangebote EEHZC1K220V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEH-ZC1K220V EEH-ZC1K220V Hersteller : Panasonic Electronic Components ABA0000C1234.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 80V SMD
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
EEH-ZC1K220V EEH-ZC1K220V Hersteller : Panasonic ABA0000C1234-1218024.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 80volts Anti-Vibe AEC-Q200