Produkte > PANASONIC > EEU-EE2W100UB
EEU-EE2W100UB
EEU-EE2W100UB Panasonic
rdf0000c1270.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 10uF 450V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 330mA 8000h 105°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEU-EE2W100UB Panasonic
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 330 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEU-EE2W100UB EEU-EE2W100UB Hersteller : Panasonic rdf0000c1270.pdf Cap Aluminum Lytic 10uF 450V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 330mA 8000h 105°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
EEU-EE2W100UB Hersteller : Panasonic Electronic Components 8156 Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 330 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 330 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
EEU-EE2W100UB EEU-EE2W100UB Hersteller : Panasonic 8156 Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10uF 450V 105C