Produkte > PANASONIC > EEVFK1V681V
EEVFK1V681V
EEVFK1V681V Panasonic
aba0000c1181.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 13.8mm) SMD 1100mA 5000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEVFK1V681V Panasonic
Description: CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm), Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 60 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 825 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.1 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEV-FK1V681V EEV-FK1V681V Hersteller : Panasonic Electronic Components ABA0000C1181.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Height - Seated (Max): 0.543" (13.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 60 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 825 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.1 A @ 100 kHz
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
EEVFK1V681V EEVFK1V681V Hersteller : Panasonic aba0000c1181.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 13.8mm) SMD 1100mA 5000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 55
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SMD; 680uF; 35VDC; Ø12.5x13.8mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.8mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 60mΩ
Operating temperature: -55...105°C
Height: 13.8mm
Diameter: 12.5mm
Operating current: 1A
Conform to the norm: AEC-Q200
Service life: 5000h
Manufacturer series: FK
auf Bestellung 132 Stücke:
Mindestbestellmenge: 27
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 60 mOhms
auf Bestellung 247 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
EEV-FK1V681V EEV-FK1V681V Hersteller : Panasonic ABA0000C1181.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35VDC 680uF 20% Anti-Vibe AEC-Q200
auf Bestellung 680 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar