Produkte > EBM PAPST > EG1G-230-180-03
EG1G-230-180-03
EG1G-230-180-03 EBM Papst
eg1g180.pdf
Hersteller: EBM Papst
AC Blower Centrifugal Ball Bearing 230V 770CFM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EG1G-230-180-03 EBM Papst
Description: BLOWER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 135W, Features: Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 230VAC, Bearing Type: Ball, RPM: 4524 RPM, Air Flow: 770.0 CFM (21.56m³/min), Width: 34.43mm, Operating Temperature: 122°F (50°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Centrifugal, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote EG1G-230-180-03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EG1G-230-180-03 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: BLOWER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 135W
Features: Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 230VAC
Bearing Type: Ball
RPM: 4524 RPM
Air Flow: 770.0 CFM (21.56m³/min)
Width: 34.43mm
Operating Temperature: 122°F (50°C)