EGA10603V12B0DG
EGA10603V12B0DG INPAQ Technology Co., Ltd
EGA10603V12B0DG.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: ESD SUPPRESSORS 0603 VDC 12V CP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: DVI, HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.2pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 0603
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V (Typ)
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 4795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGA10603V12B0DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: ESD SUPPRESSORS 0603 VDC 12V CP, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: DVI, HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.2pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 0603, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V (Typ), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.